методика програми корпоративне навчання нагору українською по-русски in English головнакарта сайту

Ми в соцмережах:

Вхід

 Курси англійська мовашкола вивчення англійської мови :: курси англійськоїАнглійська мова вивченняD’elite School 
 

 

Кожна з програм навчання має свою мету.Хто ставить цю мету?Безумовно, самі ви! Адже одним мова потрібна для відпочинку за кордоном, іншим кожного дня необхідно спілкуватися на роботі з англомовним керівництвом чи партнерами по бізнесу. Комусь варто знати мову, щоб не заблукати в чужому місті, не розгубитися в готелі, ресторані, магазині тощо. А для когось важливо зуміти написати англійською річний звіт, зробити презентацію товару, взяти участь в науковій конференції.

У старшокласників своя мета – добре скласти іспити та поступити у ВУЗ. Вони знають, що„Правильно поставлена мета – це половина успіху”.

Пакет програм, який пропонує «D'elite School», розрахований на повний цикл навчання з - „нуля” і до впевненого та вільного володіння мовою.

Блок „базових” програм дає змогу у найкоротший термін (від 4 до 8 місяців) вивчити мову на рівні upper intermediate . Унікальний метод гарантує те, що ваша мова буде грамотною, зрозумілою і сучасною.

Перелік програм:

1. Програма "з нуля"

(186 академічних годин, п’ять місяців, режим занять - три рази на тиждень) – для тих, хто ніколи не вивчав англійську мову.

2. Програма для "початківців"

(154 ак. год.,  чотири з половиною  місяці, режим занять три рази на тиждень) – для тих, хто вивчав мову, але має тільки базові знання.

Успіх у найкоротший термін – ось девіз цієї програми! У «D'elite School» ви вчитесь сприймати мову саме так, як вона працює у свідомості носія мови, і одразу будуєте фрази як справжній англієць.

3. Програма для тих, хто продовжує

(140 ак. год., 3,5-5 місяців, режим занять три рази на тиждень) – для тих, хто вже вивчав мову, але знання лишились поверхневими та хаотичними.

Повір у себе – ось девіз цієї програми. Основна мета – подолати мовний бар`єр, який сформувався за роки вивченя мови у школі та в інституті. Ігрова розмовна практика (до 60% уроку) робить навчання динамічним, цікавим та продуктивним.

4. Учбовий рік школяра

(140-154 ак. год., два рази на тиждень) – спеціальна програма для старшокласників. Ми допоможемо підготуватися до іспитів, систематизувати отримані знання та виробити навички спілкування.

5. Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання

(154 ак.год., заняття - після шкільних уроків) - згідно з вимогами загальноосвітньої школи; допоможе при вступі у вищі навчальні заклади. У програмі курсу використовуються типові завдання, рекомендовані Міністерством освіти й науки України. Як додатковий матеріал, задіяні також підручники й навчальні посібники, розроблені науковим відділом D’elite School.

Програма дає змогу засвоїти граматику (пояснення правил просте й зрозуміле), розширити словниковий запас (вивчення слів за допомогою карток пам’яті), навчитися розв’язувати типові тестові завдання.

6. Розмовний курс

Будь-яка з трьох базових програм підкріплюється цікавим розмовним курсом (60 ак. год., два місяці). Це – інтенсивний розмовний тренінг, практика спілкування у різних побутових ситуаціях. Заняття провадяться виключно  англійською мовою.

7. Бізнес-курс з елементами психологічного тренінгу

(100 ак. год, три місяці, режим занять три рази на тиждень) - це виключно розмовний курс, який дасть змогу не тільки розширити лексичний запас та набути стійких навичок мовлення, а й допоможе Вам оволодіти мистецтвом ефективного спілкування як у бізнесі, так і в повсякденному житті.

8. Вузька спеціалізація

(Індивідуальний підхід) - курси англійської для тих, кому необхідні спеціальна лексика та навички спілкування у певній галузі бізнесу чи суспільного життя (юриспруденція,військова справа, психологія, медицина, фінанси, банківська справа і т. д.)

9. Індивідуальне навчання та навчання у міні-групах

За індивідуального навчання «D'elite School» пропонує широкі можливості комбінації програм. Терміни, місце та час навчання залежать виключно від Ваших бажання та потреб. Можливий виїзд викладачів додому чи до Вашого офісу.

10. Корпоративне навчання

Навчання за будь-якою зручною схемою. Немає часу приїхати у «D'elite School»? – тоді «D'elite School» приїде до Вас.

11. Заочне навчання

Тепер Ви можете у будь-якій точці країни, не виходячи з дому, вичати англійську за найефективнішими та найсучаснішими методами. Невисока вартість цієї форми навчання робить його доступним кожному.

За час заочного курсу Ви пройдете чотири етапи навчання. Кожний етап закінчується контрольною роботою, яка підтвердить якість отриманих Вами знань.

Ви засвоїте граматичну основу англійської мови, навички читання, аудіювання та письма, а також більш, ніж дві тисячі англійських слів. „Екзаменаційна робота” стане вагомим свідченням Вашого успіху.
 

 

   
 
 
 
 

Школа англійської мови || Львів, Київ. Розробка студії Вебрики 2006-2010