методика програми корпоративне навчання нагору українською по-русски in English головнакарта сайту

Ми в соцмережах:

Вхід

 Курси англійська мовашкола вивчення англійської мови :: курси англійськоїАнглійська мова вивченняD’elite School 
 

 


У «D'elite School» відмовилися від вивчення англійської граматики зазубрюванням правил.

Логічні механізми, які ми вкладаємо у руки слухача, дають йому змогу почуватися комфортно у будь-яких життєвих ситуаціях. Метод «D'elite School» подає граматику англійської мови у тому вигляді, в якому вона „працює” у свідомості носія мови:

  • без правил (наш мозок не оперує правилами);
  • просто (наша свідомість виконує безліч операцій за долі секунди);
  • універсально (у носіїв мови така ж асоціативна структура, як і в нас).

Повне засвоєння граматики гарантоване самим методом на якому базується робота нашої Школи.

Уся граматика англійської мови подається у вигляді чіткої логічної системи, елементи якої логічно взаємозалежні і психологічно вмотивовані.

Наприклад, однією із найскладніших тем англійської мови є часи.

В «D'elite School» всі 26 англійських часів дають одночасно та системно, не розтягуючи їх пояснення на різні рівні.

Таким чином, слухачі відразу розуміють найголовніше – в якій ситуації слід вживати той чи інший час і чому потрібно вибрати саме його. Розуміння цього дає Вам можливість висловлювати свої думки англійською мовою і, водночас, завжди знати, як правильно та грамотно сказати у кожній конкретній ситуації.

Граматика, освоєна в «D'elite School», дає Вам можливість будувати свою розмову грамотно, і, не силкую-чись пригадати те чи інше правило, обирати належний граматичний інструмент та легко розуміти співрозмовника.

Один із найважливіших елементів навчання – це засвоєння лексики.

Як здобути славнозвісний лексичний запас, якщо сучасна людина не має часу сидіти зі словником і зубрити нескінченні таблиці зі словами? У «D'elite School» Вам допоможуть, тому що тут знають, коли саме нові слова починають „випаровуватися”. І тому, перш ніж це станеться, Вам на занятті запропонують гру, де ненав`язливо будуть задіяні саме ті слова, які ви вивчили на попередніх заняттях.

Для кращого засвоєння лексики наш науковий відділ розробив високоефективну технологію прямого асоціювання.

Значення слова стає для Вас зрозумілим з контексту спеціально побудованих задля цієї мети фраз. Переклад тут відіграє другорядну роль – за ним будете лише перевіряти, чи правильно Ви зрозуміли значення слова. Практика підтверджує: в такому режимі слово запам`ятовується у прямому зв`язку з позначуваним ним поняттям, без „посередника”.

Суттєвим є те, що в процесі
відгадування  ефектив-
ність роботи Вашої пам`яті підвищується майже втричі.

Для кращого запам`ятовування лексики використовується спеціально розроблений Календар пам`яті.

Ви повторюєте лексику через певні проміжки часу, – відповідно до цього календаря, – а це допомогає запам`ятати всі слова.

Лінгафонний курс, який доповнює Лексикон, допоможе Вам, окрім усього іншого, розвинути навички озвучення англійських слів.

Спеціально розроблені лексичні картки також дадуть Вам міцний та довготривалий лексичний запас, з його правильним та грамотним використанням.

А на заняттях Ви будете активно використовувати цю лексику у розмовній практиці.

Усім нам відомо, що без розмовної практики неможливо навчитися говорити швидко, розуміти мову співрозмовника і відповідно реагувати на неї, а також закріпити у пам’яті граматичний і лексичний матеріал.

Розмовна практика – єдиний спосіб перебороти мовний бар`єр. У «D'elite School» в основу розмовної практики покладені психологічні механізми.

Технологія розмовної практики ретельно розроблена фахівцями «D'elite School» і вона підтримує весь граматичний і лексичний матеріал.

Різноманітні цікаві вправи і захопливі ігри «провокують» слухачів на вмотивоване, усвідомлене вживання досліджуваних граматичних форм. Ігри та вправи проводяться або попарно, або в міні-групах, або всією групою, тому щохвилини під час розмовної частини заняття слухач або сам говорить, або реагує на мову своїх співрозмовників.

Ситуації, коли одна людина говорить, а інші нудьгують, у нашій Школі не буває.


Тож говоримо і думаємо англійською!

 

 

   
 
 
 
 

Школа англійської мови || Львів, Київ. Розробка студії Вебрики 2006-2010