методика програми корпоративне навчання нагору українською по-русски in English головнакарта сайту

Ми в соцмережах:

Вхід

 Курси англійська мовашкола вивчення англійської мови :: курси англійськоїАнглійська мова вивченняD’elite School 
 

 

м. Київ
(044) 228-63-63

вул. Рогніденська, 3, оф. 8
E-mail: d-es@i.ua

м. Львів
(032) 247-05-50;
(097) 06-40-210

вул. Городоцька, 8, офіс 409
E-mail: lviv.d.elite@gmail.com

м. Дніпропетровськ
(056) 789-37-06
(056) 745-00-62

пр-кт К.Маркса, 60, оф. 70
E-mail: d-elite@ukr.net

м. Харків
(057) 756-63-63

E-mail: d-elite@yandex.ru 

 

Welcome to «D'elite School»

Серед відділень нашої Школи відбувся Всеукраїнська конференція D`elite School. Це стало наступним кроком до вдосконалення нашої системи мовних шкіл, де англійська мова викладається на високому рівні. Інтенсивне процвітання компанії – запорука працевлаштування справжніх знавців своєї справи. Ми шукаємо висококваліфікованих вчителів, менеджерів. Для тих, хто бажає стати успішними - електронна адреса для резюме d_eliteschool@rambler.ru

 

 

 


Інтерв’ю Любові Пшеничної,
генерального директора міжнародної системи шкіл англійської мови
"D'elite school"

D'elite School» – школа іноземних мов у Львові та інших містах України, де навчають на основі найсучасніших методик. Ми націлені на результат. Ніякого виснажливого зубріння, тільки захоплюючий і ефективний процес вивчення мови. Якщо ви хочете через кілька занять говорити по-англійськи або у Ваших планах – підготуватися і успішно скласти TOEFL, IELTS, то курси англійської мови у Львові допоможуть Вам досягти мети.

Вільно говорити по-англійською

Зовсім скоро Ви переконаєтеся, що мовний бар'єр – це міф, а говорити англійською мовою – легко і приємно. Ви перестанете соромитися своєї вимови і не будете боятися робити помилок. Вивчення англійської – це не стрес, а захоплююча подорож до іншої мови і культури. На загальному курсі Ви оволодієте всіма мовними навичками і зможете застосовувати їх на практиці в будь-якій точці світу.

Зробити кар'єру

Фахівці, які володіють англійською мовою, більш затребувані на ринку праці, вони швидше знаходять цікаву роботу і більше заробляють. Вивчення англійської мови у Львові разом з «D'elite School» дозволить вам зробити блискучу кар'єру.

Подорожувати без труднощів перекладу

Ви навчитеся розуміти англійську мову і спілкуватися з людьми за кордоном. Ви станете більш впевнені в собі і заведете багато нових друзів в інших країнах. Це простіше, ніж Ви думаєте. І ми Вам це доведемо, коли Ви будете вчитися в «D'elite School».

 

 

 

 


Курси вивчення англійської мови
школа «D'elite School»

Взявши курс на Євроінтеграцію та з залученням іноземних інвестицій в нашу країну, кожен з нас погодиться, що знання англійської мови виходить на одне з чільних місць у базових навичках кожної людини. Зараз важко обійтися без цих знань як в професійній діяльності, так і у подорожах, на відпочинку чи просто у дружньому спілкуванні.

Школа англійської мови «D'elite School» професійно навчає англійської в Україні уже 21 рік.

Наша школа – це не лише курси. D’elite School це освітня організація, яка на основі новітніх досліджень в галузі вивчення англійської мови будує свою унікальну авторську методику викладання англійської. Подача нових слів базується на здатності людської пам’яті до запам’ятовування, розмовні навички вдосконалюються що заняття через спеціальні мовні вправи.

Ви вивчите англійську легко та назавжди!

Наша методика не передбачає зазубрювання, матеріал відкладається в пам’яті через доступні пояснення, і, в результаті, через розуміння. По закінченні курсу слова, граматичні конструкції та мовні навички не забуваються.

Навчання в нашій Школі допоможе скласти іспит для отримання сертифікату міжнародного зразка на рівні В2..

Навчальна программа надзвичайно насичена. Прослухавши курс, Ви отримуєте:

  • повну граматичну програму (рівень В2);
  • більш як 2000 англійських слів, включаючи вимову та написання;
  • розмовну мову на базі пройденого теоретичного матеріалу що заняття;

І весь курс триватиме лише 3-4 місяці! На інших курсах з багаторівневою методикою це б зайняло від 1 до 2 років!

Відмінністю нашої системи є те, що слухач з будь-яким рівнем знань, інтенсивно, доступно та в повній мірі вивчає курс англійської в максимально короткий термін – 3-4 місяці.

Граматика подається просто, логічно, поетапно – від простішої до складнішої, і , в результаті цього, чітко систематизується в свідомості слухача.

Кожна закономірність у побудові мовлення (сутність артиклів, їх використання, базові принципи у вживанні дієслів й т. ін.) розглядається комплексно, функціонально. Творці курсу прагнули, насамперед, до збалансованого забезпечення усіх чотирьох компонентів мовного розвитку: мовлення, аудіювання, читання, письма.

Метод розрахований на найширшу аудиторію. Ми працюємо з аудиторією, яка сприймає інформацію логічно. Це люди від 13 років до старості. Цілі вивчення мови можуть бути будь-які.

Ті, хто закінчив наш курс:

  • володіють грамотною розмовною мовою;
  • розуміють, що говорить співбесідник англійською;
  • засвоїли всю основну граматику англійської мови;
  • пишуть та читають англійською;
  • читає, пише англійською мовою;
  • вміє використовувати свої знання англійської мови у повсякденному житті, в різних ситуаціях.

Навчання у нашій Школі – це повністю завершений цикл навчання з авторським комплектом підручників, посібників, підготовлених нашими методистами.

Ми повністю забезпечуємо слухачів посібниками та іншими навчальними матеріалами, необхідними для вивчення англійської мови.


Навчання в мовній Школі D’elite School – запорука Вашого успіху!

Будьте успішним у бізнесі!

Школа іноземних мов у Львові пропонує ефективне навчання в рамках бізнес-курсів. Вони підійдуть тим, хто планує розширення бізнесу на західні ринки і прагне спілкуватися з закордонними партнерами без допомоги перекладача.
Спеціалізовані курси англійської та інших мов, призначені для тих, кому необхідно опанувати професійну лексику в стислі терміни. Крім цього ми вже 19 років проводимо корпоративне навчання. Серед наших клієнтів співробітники успішних компаній і представництв зарубіжних фірм.

 

   
 
 
 
 

Школа англійської мови || Львів, Київ. Розробка студії Вебрики 2006-2010